1.

1.922,12 TL
Hızlı Gönderi
22%
2.456,55 TL 2.047,12 TL

Bob Ross

Bob Ross resim denildiğinde ilk akla gelen televizyoncu ve ressamlardan biridir. Boya malzemeleri, resim araç gereçleri, resim öğrenmek ve tuval çalışmaları ile de tanınan ünlü sanatçının adını taşıyan markasının birçok ürünü bulunmaktadır. Sitemizde de yer verdiğimiz Bob Ross marka resim malzemeleri ile resim sanatında kendinizi geliştirebilirsiniz. Resim öğrenmek, tuval boyama, yağlı boya, resim malzemeleri, profesyonel resim, profesyonel resim malzemeleri gibi özelleşmiş ihtiyaçlarınızı tek sayfada kolayca temin edebilirsiniz. Yoğun pigmenti ve kaliteli dokusu sayesinde benzersiz bir resim deneyimi sunar.

Bob Ross Kimdir?

Bob Ross Amerikalı televizyoncu ve ressamdır. Resim sevinci adlı programı ile yarım saatte resim çizmeyi öğreten programı uzun zamanlar çok sevilmiştir. Belki şurada ağaçlar vardır, belki arkadaşlarını ararlar cümleleri ile hatırda kalan sanatçının, kendi adını taşıyan markasından birçok resim malzemesi bulunmaktadır. Sitemizde yağlı boya, boyama seti, astar ve özel boyalar gibi birçok farklı ürünü bir arada bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile yer alan kaliteli Bob Ross marka resim malzemeleri sizleri bekliyor.

Bob Ross Boyama Seti

Bob Ross boyama seti resim çizmeyi sevenler, yeni bir hobi edinmek isteyenler için ideal bir seçenek! Çizim kılavuzu, farklı renklerde yağlı boya, özel fırça, tiner ve boya bıçağı gibi özelleşmiş ürünler içeren boyama seti sizleri bekliyor. Farklı zeminlerde kullanmaya uygun olan özel boyalar ile sanatın eşsiz dünyasına dâhil olun. Kaliteli ve kullanışlı boyalar ile hızla ilerleyin. Belki sizin de tuvalinizde saklı kalmış ağaçlar vardır.

Bob Ross Yağlı Boya

Bob Ross yağlı boya, ressamın kendi adını taşıyan markanın özel bir ürünüdür. Yağlı boyası özel tasarımı ile ıslak üzerine ıslak ( wet on wet) tekniğine uygundur. Yavaş kuruması ile öne çıkan ürünü tuval çalışmaları, resim çizimi ve yağlı boya resim yaparken rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Akrilik ve yağlı çalışmalarda beraber kullanabileceğiniz özel boyalar da ilgili sayfamızda sizleri bekliyor. Zımparayla yumuşatılmış görüntüsü ile eşsiz bir doku sağlar.  500ml yağlı boya, 250ml yağlı boya seçenekleri ile uygun hacimde seçenekleri bulmak artık çok kolay. Farklı renk seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı tek tıkta sipariş edin.

Bob Ross Astar

Bob Ross astar, profesyonel çalışmalarınızda sizlerle olacak vazgeçilmez bir ürün. 500 ml hacimdeki beyaz astar boya ile resim yaparken mükemmelliği yakalayın. Farklı renk seçenekleri olan aynı markanın diğer boyaları ile siparişinizi tamamlayın. Renklerin uyumu ve doygunluğu ile sanatınıza özgün dokunuşunuzu yapın.  Bob Ross boyama seti ile birçok farklı ürünü bir arada sipariş edebilirsiniz. Resim malzemeleri, yağlı boyalar, astar boya, yağlı boya seti gibi alışverişlerinizi karşılayan özel ürünler sizleri bekliyor. Resim malzemeleri kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Hemen alışverişe başlayın.


Bob Ross

İlgilendiğiniz tüm hobiler için ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri tek bir adreste; sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere bu kategorimiz içerisinde ünlü Ressam Bob Ross markasının ürün çeşitlerini sunuyoruz. Markanın en yeni ürün modellerini incelemek ve en cazip fiyatlar eşliğinde, kolaylıkla satın almak için yapmanız gereken sadece kategorimize göz atmanız olacak.

Bob Ross Boyama Setleri

Özellikle boyama çalışmalarına yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanan Bob Ross boyama seti çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Boyama çalışması yapabilmek için ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin eksiksiz bir şekilde yer aldığı bu setler hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından tercih edilebilir. Boyama setleri ile el pratiği yapabilir ve kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde aynı markanın ürünleri olan yağlı boya çeşitlerini de temin edebilirsiniz. Yağlı boya ile mükemmel tablolar hazırlamanıza olanak tanıyan ürün modelleri için elbette makul fiyat politikamızı koruyoruz. Bu ürün çeşitlerini en uygun fiyatlar eşliğinde satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede en kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.