FİLTRELEQuilling

Quilling

Quilling dilimize “kâğıt kıvırma sanatı” ya da “ kâğıt telkari” diye çevrilmiştir. Son dönemde popülerleşen kâğıt telkari anlamına gelen quilling, yapımı aşamasında el emeğinin göz önünde olduğu bir sanat. Yeni başlayanlar için temel materyallerin de yer aldığı özel setlere de ulaşabileceğiniz kapsamlı bir quilling kategorimiz sizler için sitemizde yerlerini aldı. Buradan aradığınız renk, ölçü ve nitelikte temel materyalleri bulabilirsiniz. Bunlar kâğıt, şablon, kıvırma aparatı gibi temel araçlardan başlangıç seti ve askı aksesuarı gibi özelleşebiliyor. Sizler de bu alanda kendinizi geliştirmek, yeni bir hobi edinmek istiyorsanız bu sanat sizin için yeni bir heyecan olabilir.

Quilling Nasıl Yapılır?

Quilling, bu sanat için özel olarak tasarlanmış kâğıtları çeşitli formlara sokarak üç boyutlu eser çıkarma temeline dayanır. Yeni başlayanlar için quilling setleri bu alanda hız kazanmak ve kendini geliştirmek isteyen müşterilerimiz için ideal olacaktır. 1 adet çift taraflı Kıvırma Aparat, 1 adet özel tarak 1 adet özel kalıp, 100 adet farklı renkte kâğıt, 10 adet iğne, 1 boş şişe ile başlangıç setimiz sizler için gereken tüm temel malzemeleri bünyesinde barındırmaktadır. Elinizin ve yeteneğinizin gelişmesi adına bu set ile çeşitli denemeler yapabilirsiniz.
Aynı zamanda daha önce bu alanda çalışmış ve eser verme aşamasına geçebilmiş müşterilerimiz için de gereken ürünler sitemizde bulunmaktadır. Hem başlangıç seti hem de tekli materyallerimiz kaliteli ve uygun fiyatlı olup hobinizi sürdürürken sizi yormaz. Profesyonel çalışmalarınızda sizi uzun süre götürecek kaliteli kâğıtlar ile hayal gücünüzü gerçekle buluşturabilirsiniz.  Tekli ürünler yerine set ürünleri tercih edecek müşterilerimiz için daha kapsamlı setlerimiz de mevcuttur. Bu setler önceden ürün çıkarmış kişilere daha çok hitap edecektir. İçinde ekstradan iğne, pano, temel şemalar ve daha çeşitli çok sayıda kâğıt içeren quilling setleri sizler için ideal olacaktır.

Quilling İçin Neler Gereklidir?

Çoklu ürünler yerine tekli ürünleri tercih ederek alışverişinizi tamamlamak istiyorsanız sitemizde sizler için de uygun ürünler yer almaktadır.  Bunlara farklı renk ve farklı ölçüdeki quilling kâğıtları, özel şablonlar, temel katlama aparatları, askı aksesuarı ve yarı daire şablonu gibi ürünleri örnek verebiliriz. Ayrılmış kategorimizden detaylı incelemenizi yaparak size hitap eden ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kalınlıkları değişen pastel ve canlı renklerin de olduğu kâğıtlar arasından size uygun modeli nokta atışı olarak bulacaksınız. En çok tercih edilen ölçülerden olan 52 x 0,5 ; 50 x 0,6 ;  50 x 0,3 gibi seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. İşlem uygulaması ve şablona uyum aşamasında size en çok yardımı dokunacak ölçülerdendir. Aynı zamanda özel olarak tasarlanmış şablonlar sayesinde yapmak istediğiniz ürünü ortaya çıkarırken zaman kazanabilirsiniz. Buna ek olarak elinizin de hızlanması ile daha fazla eser çıkarabilirsiniz.