FİLTRELE

20%
Hızlı Gönderi
74,37 TL 59,50 TL
16%
Hızlı Gönderi
3,89 TL 3,24 TL
16%
Hızlı Gönderi
7,13 TL 5,94 TL
16%
Hızlı Gönderi
6,75 TL 5,63 TL
16%
Hızlı Gönderi
93,60 TL 78,00 TL
16%
Hızlı Gönderi
252,00 TL 210,00 TL
16%
Hızlı Gönderi
252,00 TL 210,00 TL

Stabilo

Stabilo, kırtasiye malzemeleri ve çizim kalemleri söz konusu olduğunda en çok bilinen ve tercih edilen markalardan biridir. 150 yılı aşkındır sektörüne yön veren Alman markasının kaliteli ürünleri farklı model seçenekleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Keçeli kalem, kuru boya kalemi, fosforlu kalem, ince uçlu kalem gibi farklı modelleri uygun fiyat seçenekleri ile hemen sipariş edin. Çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygun olan özel tasarım modeller ile notlarınızı ve çalışmalarınızı renklendirmek artık çok eğlenceli.

Stabilo Boss

Stabilo boss fosforlu kalem serisinin kullanışlı modelleri olarak öne çıkıyor. Çizim kağıdı, not defteri, faks kağıdı gibi farklı yüzeylerde kullanıma uygundur. Düşmeyi engelleyen tasarımı ve kolay tutuş sağlayan gövdesi ile çocuklar için rahat bir deneyim sunar. İşaretleme ve not alma için tercih edilen stabilo boss farklı renk seçenekleri ile sizleri bekliyor. Neon ve pastel serisi ile her zevke hitap eden modeller için hemen alışverişe başlayın.

Stabilo Kalem

Stabilo kalem modelleri kullanım amacı ve kalem seti gibi farklı alım seçeneklerine göre değişmektedir. İnce uçlu kalemler, yıkanabilir keçeli kalem, tükenmez kalem ve fineliner gibi özel seçenekler sizleri bekliyor. Sağ el ve sol el modelleri ile çocuklar için özel tasarlanmıştır. Sağ el için kalem ve sol el için kalem seçenekleri sayesinde çocuğunuz yazı yazmaya daha hızlı adapte olacaktır.

Stabilo Boss Pastel

Stabilo boss pastel kalem, modern renkleri ve özel tonları ile sizleri bekliyor. Birden fazla rengin bir arada olduğu setler ile ders çalışmak artık çok eğlenceli. 9 farklı renk seçeneği olan pastel renkler ile modaya ayak uydurun. Çocuk kırtasiye malzemeleri arasında en çok sevilen ürünlerden birine uygun fiyat ve yüksek kalite farkıyla sahip olmak için şimdi sipariş edin. 

Stabilo Fosforlu Kalem

Stabilo fosforlu kalem, her yaştan öğrencinin vazgeçilmezi bir kalemdir. İş hayatında ve ofiste de tercih edilen işaretleme kalemi ile çalışmalarınızı renklendirin. Enerjinizi tavan yaptıracak farklı renkler, pastel fosforlu kalem ve neon renkler ile dinamik bir çalışma sizleri bekliyor. Canlı renkler ve özel tonlar arasında seçim yapmakta zorlananlar için set ürünler hazır! Birden fazla stabilo fosforlu kalem ile oluşturulan setlerle harikalar yaratın.

Stabilo Kalem Fiyatları

Çocukların vazgeçilmezi ve yetişkinlerin kurtarıcı kalemlerinden stabilo kalemler sitemizde uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor. Stabilo kalem fiyatları set ürünler ve boya türüne göre değişmektedir. 0.4 mm fineliner kalemden keçeli kaleme dek özel tasarımlar sizler için indirimli fiyatlar ile hazırlandı. 15li, 25li ve dörtlü kalem seti gibi farklı seçenekler arasından hemen seçiminizi yapın. 12’li kuru boya, 12’li sulu boya, 6’lı kuru boya gibi çocuklar için özel modeller ile kırtasiye alışverişinizi hemen tamamlayın. İyi alışverişler dileriz.