Hızlı Gönderi
35%
608,14 TL 395,00 TL

3 Ayaklı Şövale

Çizim sehpası olarak da adlandırılan şövaleler, resim yaptığınız tuval, kağıt ve benzeri malzemelerin sabit olarak durmasını sağlayan ürünlerdir. 3 ayaklı şövale ürünleri genellikle en fazla tercih edilen şövale ürünleri arasında yer alır. Ressam sehpası adı da verilen bu ürünler tablolarınızın veya resimlerinizin sergilenebilmesi amacı ile de kullanılır.

Kullanımının pratik olması amacı ile metal, katlanabilir, masaüstü ve tekerlekli gibi modellerden üretilen şövaleler metal, tahta ve plastik gibi malzemelerden üretilirler. Şövalelerin arka kısımlarında yer alan vidalar, çerçevelerinize vereceğiniz eğimi ve açıları ayarlayabilmenizi sağlar.

3 Ayaklı Şövale Çeşitleri ve Fiyatları

Ön kısımda yer alan vidalar ise, şövalenin kendi yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar. Ayarlama vidalarına sahip olan ürünlerin ayarlarını nasıl rahat ediyorsanız o şekilde yapabilirsiniz. İstediğiniz yükseklikteki bir bölgeye oturarak ya da ayakta resim yapmanıza imkan tanıyan 3 ayaklı şövale modelleri, resimlerinizi daha rahat bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Tablolar için ihtiyaç duyduğunuz boyalara karar verdikten sonra resim yapabilmeniz için en önemli olan adım olan şövale seçimidir. 3 ayaklı şövaleler sayesinde çalışmalarınızdaki verimliliğinizi arttırmaya başlayabilirsiniz.