1.


Maket Kartonu

Maket çalışmaları oldukça özen isteyen ve son derece keyifli olan tekniklere sahip hobilerdir. Maket çalışmalarınızda temel bazı malzemelere ihtiyaç duyarsınız. Maket kartonu ise yeni dünyanızın şekillenmesinde size destek olacak önemli bir üründür. Yeni bir dünya yaratmak ve bunu sevdikleriniz ile paylaşarak keyifli zaman geçirmek için maket kartonu ürününüzü hemen adresimizden temin edebilirsiniz. Farklı kalınlıklara sahip olan ürünlerimizden seçimlerinizi yaparak sepetinize ürünleri ekleyebilirsiniz. Ürün bilgileri için ise görsel alanı tıklamanız yeterli.

Maket Kartonu Çeşitleri ve Köpüklü Maket Kartonu

Maket kartonu kategorimizde yer alan ürün ya da ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme yapmak için seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ve kredi kartı ile yapabileceğiniz ödemeniz sonrasında ürünleriniz adresinize en kısa sürede kargoya verilir. Ürün alımında kredi kartı seçiminizde ayrıca taksit avantajından da yararlanmanız mümkün.

Hobi çalışmalarınızda ihtiyacınız olan tüm ürünlere tek adresten kavuşmanın ayrıcalığını yaşayacağınız adresimizden yapacağınız toplamda 250 TL ve üstü tüm alışverişinizde sepette anında koşulsuz şartsız yüzde yirmi indirim kazanma şansınız bulunuyor.