Hızlı Gönderi
20%
322,00 TL 257,60 TL
Hızlı Gönderi
20%
123,75 TL 99,00 TL
Hızlı Gönderi
20%
148,75 TL 119,00 TL
17%
Ürün Tükendi

Ebru Tarakları

Ebru sanatını icra ederken ihtiyaç duyacağınız birçok farklı malzeme türü vardır. Yeni başlangıç setleri ilk zamanlarda ihtiyacınızı karşılasa da tekniklerin öğrenilmesi sonrasında diğer malzeme ihtiyaçları da meydana gelir. Ebru tarakları kategorimiz içinde farklı aralıklara ve özelliklere sahip olan modelleri bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ya da yaratacağınız özgün model için en ideal olarak seçim yapacağınız ürün ya da ürünlerin sepetinize ekleyerek anında satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ürünleri satın alarak ebru sanatınızda farklılıkları ve özgün eserleri yaratmanın heyecanına kaldığınız yerden devam etmenin mutluluğunu da tadabilirsiniz.

Ebru Tarak Çeşitleri ve Fiyatları

Ebru tarakları kategorimizde yer alan ürünler içinden seçimlerinizi yaparak sepette ekle seçeneğini işaretleyerek ürünleriniz için sipariş oluşturabilirsiniz. Satın alma işleminde ise kredi kartı ya da havale yöntemi ile ödemelerinizi tamamlamanız mümkün. Kredi kartı alımında tek çekimin yanı sıra taksit avantajından da faydalanma imkânınız bulunuyor.

Adresimizden yapacağınız ürün alımlarınızda toplamda 250 TL ve üstü olan alışverişinizde ise sepette anında yüzde 20 indirim kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.