Hızlı Gönderi
17%
828,00 TL 690,00 TL
Hızlı Gönderi
60%
42,45 TL 16,98 TL
Hızlı Gönderi
60%
42,45 TL 16,98 TL
Hızlı Gönderi
342,53 TL
Hızlı Gönderi
58%
30,26 TL 12,59 TL
Hızlı Gönderi
58%
66,51 TL 27,67 TL

Dekoratif Mühür

Ahşap, kauçuk ve silikon türünde üretilen dekoratif mühürleri kendinize özgü tasarımlarınızı oluştururken kullanabilirsiniz. Kağıt, ahşap, seramik ve kumaş gibi zeminlere uygulanabilen dekoratif mühür ürünleri sayesinde farklı desen baskıları ortaya çıkartabilirsiniz. Mühür süngeri veya mühür kalemi kullanarak özel akrilik boyaları kullandığınız zaman mühürlere baskı uygulayarak desenlerin zemine geçmesini sağlayabilirsiniz.

Özel tasarımlar oluşturmak istiyorsanız dekoratif açıdan da son derece şık olan dekoratif mühürleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi hayal gücünüz ile oluşturabileceğiniz tasarımları dilerseniz sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Anlamlı ve özel hediyeler arasında yer alan bu tasarımlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Dekoratif Mühür Çeşitleri ve Fiyatları

Kullanımı son derece kolay olan dekoratif mühür ürünleri eşsiz sonuçlar elde edebilmenizi sağlar. Mühür kullanacağınız zaman akrilik boya ile birlikte stampları da kullanabilirsiniz. İnce ve kalın desenli olarak tasarlanan mühürler arasında yazılar ve farklı desenler yer almaktadır.

Objelerin üzerine de uygulayabileceğiniz dekoratif mühürlere en uygun fiyat seçenekleri ile sizler de sahip olabilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürünler 1. sınıf kalitedeki ürünlerdir.