1.

Ahşap Boyaları

Seramik - Cam Boyaları

Kumaş Boyaları

Eskitme Boyaları

Özel Efekt Boyaları

Gıda Boyası

Yüz Boyası

Deri Boyası

Mobilya Boyama SetleriHobi Boyaları

Boyama ile yapılan hobiler, pek çok kişinin severek ilgilendiği hobiler arasında yer alır. Yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz ve içinizdeki sanatçı ruhunu ortaya çıkartabileceğiniz bu uğraşlar için pek çok farklı malzeme bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan hobi boyaları yüzlerce farklı renk ve özelliklere sahiptir.

Hobi amaçlı boyamalar için kullanılan bu boyalar kokusuz ve hızlı bir şekilde kuruyabilen boyalardır. Kolay temizlenebilme özelliklerine de sahip olan boyalar resim, ahşap, kumaş ve cam boyama gibi alanlarda kullanılır.

Kendi yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz hobi boyaları sayesinde kendinize özel eşyalar da tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye olarak verebileceğiniz bu eşyaları oluşturabilmek için hobi boyalarını kullanabilirsiniz.

Hobi Boya Çeşitleri ve Fiyatları

Porselen, seramik ya da cam eşyalarınızı veya ahşap eşyalarınızı süsleyerek yeniden hayata kazandırabilmenizi sağlayan hobi boyaları karton ve kağıt gibi malzemeler üzerine de uygulanabilecek boyalardır.

Hobi tutkunları için farklı renk ve çeşitte sunduğumuz hobi boyalarının farklı renklerini bir arada kullanarak değişik renkler de elde edebilirsiniz. Doğal bir görünüm elde edebileceğiniz hobi boyaları ile hayal dünyanızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.