Hızlı Gönderi
51%
495,94 TL 245,00 TL
Hızlı Gönderi
58%
211,97 TL 88,18 TL
Hızlı Gönderi
58%
277,72 TL 115,53 TL
Hızlı Gönderi
52%
175,79 TL 84,38 TL
Hızlı Gönderi
58%
413,28 TL 171,92 TL
Hızlı Gönderi
58%
349,68 TL 145,47 TL
Hızlı Gönderi
58%
202,40 TL 84,20 TL
Hızlı Gönderi
58%
202,40 TL 84,20 TL

Boya Kalemleri

İster bir profesyonel veya amatör bir ressam olun, bir sanat eseri çalışması, ruhunuzun zenginleşmesini sağlamanın en iyi yoludur. Hayatınıza estetik ve biraz renk getirmek için çizim ve boya kalemleri kategorimizde muhteşem araçlar sizi bekliyor. Eskiz kalem seti, kuru boya kalem setleri, kömür kalemleri, grafit kalemleri, mimari kalem, renklendirme kalemleri, çok amaçlı markör kalemleri, simli kalemler, fırça uçlu kalemler ve daha fazlası ile herkes şimdi bir sanatçı olmaya başlayabilir.

Küçük Ressamlar için Boya Kalemleri

Okul döneminde eli boya kalemine değmemiş bir çocuk yoktur. Çocukların renkli dünyasının en güzel ifadesi; kuru boya kalemleri, pastel boyalar, keçeli kalemler, mum boya kalemleri, stabilo kalemler ve markör kalemleri ile yaptıkları keyifli resim aktiviteleridir. El becerilerini ve hayal dünyalarını geliştiren boya kalemleri ilk ressamlık deneyimleridir. Suluboya, çocuklar için benzersiz bir eğlencedir. Artık, suluboya çalışmalarını yapmak için geliştirilmiş su hazneli fırça uçlu kalem setleri ile daha da keyifli resimler yaratabilirler.

Boya Kalemleri Fiyatları ve Çeşitleri

Resim veya boyama yapmak her yaşta eğlenceli bir hobidir. Ürünlerimiz arasında boya kalemleri geniş ve zengin bir yelpazede yer alıyor. Kumaş boyama kalemleri ile giysilerinize yeni bir imaj kazandırabilirsiniz. Kaligrafi sanatına ilgi duyuyorsanız, kaligrafi kalemleri veya doldurulabilir fırça kalemler ilginizi çekebilir. Mandala boyamayı seviyorsanız, renkli stabilo kalemler veya profesyonel kuru boya setleri tercihiniz olabilir.

Kategorimizde en düşük fiyat ve olağanüstü değerle, en kaliteli boya kalemi çeşitleri ve boyama malzemelerini tercihinize sunuyoruz. Burada, çok çeşitli boya kalemleri, resim fırçaları, paletler, boya çeşitleri, şövale, tuval, çizim aletleri ve sanat çalışmaları için gerekli tüm malzemeleri bulacaksınız. Ruhunuzun biraz canlanması gerekiyorsa sanat ve hobi malzemelerimiz, hayal gücünüzü harekete geçirmeye yardımcı olacaktır. Hemen şimdi alışverişe başlayarak, hep istediğiniz ve ertelediğiniz resim yapma hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz?