Hızlı Gönderi
54%
586,50 TL 272,55 TL
Hızlı Gönderi
52%
489,83 TL 235,36 TL
Hızlı Gönderi
57%
191,91 TL 81,77 TL
Hızlı Gönderi
30%
349,68 TL 245,00 TL
Hızlı Gönderi
51,75 TL

Ahşap Oyma Seti

Ahşap oymacılığı, günümüzde pek çok kişinin amatör ve profesyonel olarak uğraştığı bir alandır. Ahşap oyma işleminin yapılabilmesi için ise ahşap oyma seti sahibi olmanız gerekir. Ahşa oyma setleri, sanatsal çalışmalarınızı yapabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız setlerdir. Bu setler içerisinde yer alan bıçaklar ve özel başlıkları daha detaylı bir şekilde çalışmalarınızı yapabilmenizi sağlar.

Farklı bıçak çeşitleri ve uzunlukları, ahşap üzerinde oyma işlemini yaparken daha esnek olabilmenizi sağlar. Eski eşyalarınızı ahşap oyma teknikleri ile tekrar kullanılabilir hale getirmek istiyorsanız ahşap oyma setlerine sizler de göz atabilirsiniz.

Evinizin konforlu ortamında size ahşap oymacılığı ile amatör ya da profesyonel olarak ilgilenebilme imkanı sağlayan bu setler, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kaliteli bir biçimde üretilir. İstediğiniz deseni ahşap yüzeylere uygulayabilmenizi sağlayan setler, aynı zamanda dekoratif açıdan da kullanarak yararlanabileceğiniz yeni eşyalara sahip olabilmenizi sağlar.

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamak istiyorsanız bu ürünlerin yardımıyla hayal ettiğiniz tüm tasarımları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Pek çok farklı araç ve gereci içerisinde barındırmakta olan ahşap oyma seti modelleri her seviyedeki ahşap oyma çalışmaları için ideal ürünleri bünyesinde barındırır. Oyma bıçakları, belirli bir alan üzerinde daha rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

En detaylı ahşap oyma çalışmalarında dahi kullanabileceğiniz bu setler, son derece güvenilir ve kullanımı basit olan ürünlerdir. Ahşap oymacılığına yeni başlamış olanlara ve aynı zamanda uzun süredir bu konuda tecrübeli olan kişilerin ihtiyaçlarına da çözüm sağlayan setler, 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiştir.

Yapacağınız ahşap oyma çalışmalarının türüne ve ihtiyaçlarınıza göre ahşap oyma setleri içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz özel ahşap oyma setleri, hayal ettiğiniz tasarımlarınızın sizler için gerçeğe dönüşmesini sağlar.