Mukavva

Çeşitli hobi çalışmalarınızda ihtiyaç duyacağını malzemeleri adresimizden temin etmeniz mümkün. Maket çalışmaları ve diğer özel çalışmalarında ihtiyaç duyacağınız mukavva için kategorimizden ürün alımı yapabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip olan mukavvalar içinden sizin ihtiyacınıza en uygun olan malzeme seçiminizi yaparak anında sipariş oluşturup ürün alımınızı tamamlayabilirsiniz.

Zemin çalışmasına imza atmanızı gerekli kılan tüm hobi çalışmalarınız için ihtiyacınız olan mukavva malzemeleri kategorimiz içinde yerini aldı. İhtiyacınıza en uygun olan malzemeyi sepetinize ekleyerek hemen siparişinizi oluşturarak ürün alımınızı tamamlayabilirsiniz.

Mukavva Çeşitleri

Kategorimiz içinde yer alan ürün ya da ürünleri sepetinize ekledikten sonra ürünleri satın alam işlemi için kredi kartı ya da havale yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizde tek çekimin yanı sıra taksit avantajından da yararlanabilirsiniz.

Mukavva Fiyatları

Adresimizden yapacağınız ürün alımlarınızda toplamda 250 TL ve üzeri alışverişinizde sepette anında yüzde 20 indirimi koşulsuz şartsız kazanma şansınız bulunuyor. Güncel kampanyalardan haberdar olmak için ise E bülten aboneliğine ücretsiz kaydınızı yaptırmanız mümkün.