Hızlı Gönderi
22%
1.788,00 TL 1.390,00 TL
Hızlı Gönderi
20%
308,75 TL 247,00 TL
Hızlı Gönderi
25%
153,50 TL 115,00 TL

Ahşap Model Mankenler

İnsan vücudu ve uzuvları üzerinden modellenen tasarımlar mafsallıdır ve tüm ana eklemleri hareket edebilir. Bu sayede ahşap model mankenler ile amacınıza uygun çeşitli pozisyonlar oluşturabilirsiniz. Orantı ve form için bir model olarak kullanılabilir ve basit şekillendirmeler gölgelendirme ve vurgulamayı göstermek için idealdir.

Ahşap Model Mankenler, Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Ahşap model mankenler, baş, dirsek, bilek, bacak ve tüm eklemler için esnek rotasyonu ile çoklu modellenebilir, farklı görünüm vermek için en iyi modeldir. Hammadde olarak ahşap kullanılması zarif ve sade rengi ile çok özel bir ev dekorasyonu olmasına olanak verir. Bunun yanında insanı incelemek için bir model olarak kullanılabilir. Hareketli eklemlere sahip ahşap insan, ahşap ayak, ahşap el modelleri çocuklar için eğiticidir, izleme ve yaratıcılık yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Ahşap model manken çeşitleri boyanabilir özelliktedir. Tercihinize göre yağlı boya, akrilik boya veya keçeli kalemler ile boyayabilirsiniz. Bunun için boya ve çizim malzemeleri kategorilerimize göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ahşap model manken çeşitlerini en hesaplı hobi24.com fiyatları ile beğeninize sunuyoruz. Dilediğinizi seçin, nasıl değerlendireceğinize yaratıcılığınıza göre kendiniz karar verin.