Modelleme Kaidesi

Farklı malzemelerden heykeller yapabilmek için doğru malzemeleri kullanmanız gerekiyor. Bunun için heykellerinizin öncelikle verdiğiniz şekli koruması lazım. İşte bu noktada devreye modelleme kaidesi çeşitleri giriyor. İstediğiniz şekli vererek hamur malzemeler ile heykele dönüştürebileceğiniz bu ürünlerden mutlaka temin etmelisiniz. Böylece hazırladığınız heykelin formunu uzun süre muhafaza etmesine de olanak tanıyacaksınız.

Yatay ve dikey modelleme kaidesi çeşitleri ile istediğiniz her türlü çalışmayı çok daha kolay yapabilirsiniz. Sizlere bu kategoride sunduğumuz ürünler seramik ya da kil hamuru gibi farklı hamur çeşitleri ile bir arada kullanıma uygundur. Farklı markaların, farklı ölçülerde hazırladığı kaide çeşitleri arasında insan figürlü olanlar da yer alıyor.

Modelleme Kaidesi Ürünleri ve Fiyatları

Kafa ya da büst çalışmaları yapabilmenize olanak tanıyacak olan kaide modellerine de göz atabilirsiniz. Elbette sitemizde yer alan tüm ürün çeşitleri gibi incelediğini bu kaide modelleri için de sizlere en uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Bu sayede beğendiğiniz model kaidelerin tümünü tek bir sipariş ile satın alabilir ve keyifle heykeller hazırlayabilirsiniz.