Uni Posca Marker

Uni Posca Marker kalemler herhangi bir şekilde toksik madde içermeyen kalemlerdir. Su bazlı olan Uni Posca Marker kalem, bütün yüzeylerde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz esnekliği sizlere sunar. Alkol ve solvent içermeyen bu kalemler özel pigment boyası içerir. Bu özelliği sayesinde daha yoğun ve canlı renkler oluşturabilmenizi sağlar.

Pürüzlü yüzeylerde de kalıcılık etkisini koruyabilen Uni Posca Marker kalemler, cam gibi pürüzsüz olan yüzeylerden ufak bir bez yardımı ile kolay bir biçimde temizleyebileceğiniz kalemlerdir.

Amatörler, profesyoneller, çocuklar ve yetişkinler için uygun olabilecek şekilde tasarlanan bu kalemler kağıt ve karton yüzeylerde de kullanabileceğiniz kalemlerdir. Ahşap ve seramik yüzeylerde de başarılı sonuçlar alabileceğiniz ve kullanabileceğiniz kalemler farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Üst üste yapılabilecek olan boyamalara karşı elverişli olan Uni Posca Marker kalemlerin boyaları kuruduktan sonra üzerlerine çalışılacak olan renklerin karışması gibi durumlar yaşanmaz.

İhtiyaç duyduğunuz Uni Posca Marker kalemlerin siparişlerini bizlere vererek, kalemlerinizin adresinize kadar hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.