Hızlı Gönderi
57%
27,36 TL 11,85 TL
Hızlı Gönderi
33%
17,42 TL 11,61 TL
Hızlı Gönderi
57%
17,42 TL 7,55 TL
Hızlı Gönderi
57%
21,10 TL 9,14 TL

Sabun Yapımı

Özel günlerde sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz sabun yapımına uygun kalıplar ve diğer malzemeler bu kategorimizde yer almaktadır. Silikon malzemeler ile üretilen ve sabun yapımı için uygun olan kalıplar tamamen esnek bir yapıya sahip olabilecek şekilde tasarlanır. Hazırladığınız sabunları kalıplar içerisinden kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Kırılma ya da çatlama gibi sorunlar yaşamayacağınız sabun yapımı için uygun olan kalıplar ile birlikte sizlere kendi özel sabun tasarımlarınızı yapabileceğiniz malzemeleri de sunmaktayız. Farklı koku ve esans çeşitleri olan malzemeler arasından istediğiniz kokuyu tercih edebilirsiniz.

Sabun Yapımı Ürünleri ve Fiyatları

Uygun boya çeşitleri ve sabun yapımı için gerekli olan tüm malzemelerin yer aldığı kategorimiz sayesinde keyifli bir hobi edinebilirsiniz. Zamanınızı en hoş hobiler arasında yer alan sabun yapımı ile geçirerek sevdikleriniz için de sunabileceğiniz hoş tasarımlara sahip hediyeler oluşturabilirsiniz.

Sabun yapımında kullanılabilecek tüm malzemeleri size eksiksiz olarak sunduğumuz online alışveriş mağazamızdaki ürünlerin fiyatları sizin seçeceğiniz ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ürünlerimiz arasında her kişinin bütçesine uygun olan ürünler bulunmaktadır.