Hızlı Gönderi
36%
163,88 TL 104,88 TL
Hızlı Gönderi
36%
1.680,44 TL 1.075,48 TL

Maske

Özel partilerinizde kullanabileceğiniz maske çeşitleri arasında set halinde satılan maskeler de yer almaktadır. Maske ürünleri farklı yüz ölçülerine uyumludur. Büyük boyutlarda ve küçük boyutlarda tasarlanan maskeler ile partilerinizin daha keyifli ve eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Doğum günü partileri için de uygun olan maske ürünleri tüm özel partilerinizde kullanabileceğiniz maskelerdir. Maskeli balolar ya da özel kostümleriniz içerisinde de kullanabileceğiniz maskeler ile son derece eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Parti malzemeleri arasında en fazla tercih edilenlerden olan maskeler, cildinizin hava almasını sağlayan hijyenik malzemelerden üretilmiştir. Yüzünüze herhangi bir zarar vermeden kullanabileceğiniz maskelerin fiyatları seçeceğiniz ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Maske Çeşitleri ve Fiyatları

En uygun fiyatlı maske seçeneklerini sunduğumuz online alışveriş mağazamız üzerinden sizler de partilerinizde kullanabileceğiniz en özel maske çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi bizlere ilettikten sonra maskelerin adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Parti maske sepetleri ile özel partilerinize davet ettiğiniz misafirlerinizin de maske takarak partinizin konseptine uyumlu olabilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm parti konseptlerine uygun olan maskeler bu kategorimizde sizleri bekliyor.