Fotoblok Nedir?

Fotoblok baskı tekniği bir resim ya da posterin belirli kalınlıktaki yapı kartonları üzerine yapıştırılarak laminasyon uygulanmasını sağlayan bir tekniktir. Fotoblok işlemleri sayesinde posterlerinizin silinebilir özellikler kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca fotoblok sayesinde posterlerinizi veya resimlerinizi su, toz ve kirlenmeye karşı da koruyabilirsiniz.

Sizlere bu kategorimizde sunduğumuz fotoblok malzemelerinin tamamı 1. sınıf kalitedeki malzemelerdir. Fotoblok uygulamalarını istediğiniz boyutlarda tasarlayabilirsiniz. Farklı avantajlara sahip olan fotoblok tekniği günümüzde en fazla kullanılan teknikler arasındadır.

Toptan Fotoblok

Amatör ve profesyonel olan kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilen fotobloklar, fotoğraf ve grafik tasarım sunumlarında da kullanılır. Ayrıca mimarlık alanlarında da maket malzemeleri olarak fotoblok kullanılır. Görsellerin daha ilgi çekici, sağlam ve dik durabilmesini sağlayan fotobloklar uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

İhtiyacınız olan fotobloklara göz attıktan sonra siparişinizi vererek adresinize kadar hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Fotobloklar sayesinde tasarımlarınızın görsel anlamda daha ilgi çekici bir hale gelmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay olan fotobloklar uygun fiyat seçenekleri ile sizleri burada bekliyor.