Hızlı Gönderi
53%
468,00 TL 221,25 TL
Hızlı Gönderi
38%
334,80 TL 206,25 TL
Hızlı Gönderi
49%
94,80 TL 48,75 TL
Hızlı Gönderi
43%
58,80 TL 33,75 TL
Hızlı Gönderi
49%
94,80 TL 48,75 TL
Hızlı Gönderi
49%
94,80 TL 48,75 TL
Hızlı Gönderi
49%
94,80 TL 48,75 TL
Hızlı Gönderi
49%
94,80 TL 48,75 TL
Hızlı Gönderi
49%
94,80 TL 48,75 TL
Hızlı Gönderi
61%
219,28 TL 85,52 TL
Hızlı Gönderi
40%
690,00 TL 414,00 TL
Hızlı Gönderi
40%
336,38 TL 201,83 TL
Hızlı Gönderi
40%
203,16 TL 121,89 TL
Hızlı Gönderi
20%
42,67 TL 34,14 TL
Hızlı Gönderi
48%
58,38 TL 30,36 TL

Polyester Objeler

Polyester objeler boyama işine yepyeni bir soluk kazandırmak adına üretilmektedir. Boya tutkunlarının bir numaralı hobisi haline gelen polyester obje çeşitleri hem şık hem eşsiz hem de güzel ürünlerle sizleri beklemektedir. Koleksiyon içerisinden istediğiniz polyester obje modelini tercih ederek iç mekân tasarımlarınızı renklendirebileceksiniz. Hobilerinize uygun olarak tercih ettiğiniz polyester obje modellerinin yapısıyla farklı boya ile kolaylıkla boyanabiliyor.

Polyester obje çeşitleri hem sanatsal hem de genel olarak sıklıkla kullanılan orta sertliğe sahip ürünlerdir. Kobalt, sertleştiriciler ve tüm bunlara ek olarak reçine polyester eklenebilmektedir. Tüm bu malzemeler karıştırıldıktan sonra kalıp yardımıyla dondurulmaktadır. Farklı çeşit ve boyutlarda polyester obje modelleri mevcuttur. Bu ürün çeşitliliği kalıplara göre farklılaşır. İstenildiği zaman sınırsız çeşitlilikte olan polyester objeler tasarlanabiliyor. Hobi için kullanıldıklarından dolayı birçok farklı görsellerde üretimi mümkündür.

Polyester Obje Model ve Özellikleri

Polyester objeler diğer boya uygulamalarıyla boyanabilir ürünlerle kıyaslandığı zaman oldukça pratik kolay ve iyi sonuçlar sağlar. Tüm bu ürünler temelde şablonlarla üretilir. Bu nedenle kendiliğinden desenli olur ve daha kolay boyanarak gölgelendirilebilir. Hobi ve sanat alanlarında sıklıkla kullanılan polyester objeler birçok ebat ve şekilde sitemizde mevcuttur. Bunun yanı sıra ağırlıklı şekilde akrilik boyalar kullanılarak ve farklı fırça teknikleriyle istediğiniz şekilde boyama yapılabilir. Polyester obje model, özellikleri ve kullanımları şu şekilde özetlenebilir:

  • Polyester objeler genel olarak düz beyaz şekilde üretilmektedir ve boyaması da oldukça kolaydır. Boyama işlemi bittiği zaman daha dekoratif ve zarif bir unsur haline gelebiliyor.
  • Polyester ürünleri diğer seramik ürünlerine göre boyayı emmez, bu sebeple uygulaması daha kolaydır. Diğer ürünlere göre kaplaması daha kolay, rahat ve daha iyi bir sonuç verebilir.
  • Boyanabilir polyester obje çeşitleri ister hobi ister ev dekorasyonları isterseniz de sevdiklerinize hediye almak isteyenlerin tercihleri arasında bulunuyor.
  • Her türlü dekor stiline uyum sağlayabilen polyester objeler her türlü boyama ve cila işlemine uyum sağlar ve hobi çalışmalarına yeni bir keyif katabilir.
  • Polyester objeler modelleri ile birlikte harika boyamalar yapılabilir ve aynı zamanda tüm bu objeler oldukça dekoratif ve şık hale getirilerek hemen hemen her mekânda kullanılabilmektedir.

Polyester Obje Fiyatları

Polyester objeler fiyatları ile genellikle objelerin büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Polyester ürünlerinin en önemli özelliği boyamasının kolay olabilmesi ve desenli olmasıdır. İleri bir boyama tekniğine gerek duyulmaz yani fırçalarla kolaylıkla boyanabilir. Bu nedenle profesyonel boya ürünlerine ihtiyaç duymadan polyester objeleri boyayabilirsiniz. Polyester objeler ürünleri yapımı sürecinde çeşitli işçilik ve kalıplardan dolayı, özellikleriyle birlikte farklı şekilde fiyatlandırılabilir. Bu ürünlerin kalitesi, kullanım malzemesine göre farklı fiyat artışlarıyla gözlemlenebiliyor.

Boyanabilir Polyester Objeler

Boyanabilir polyester objeler ürünleri birçok ortamda kullanılan dekorasyon ürünleri haline getirilebiliyor. Misafir odaları, oturma odası, mutfak gibi alanlarda dekoratif amaçlı şekilde kullanılırken sınıf, atölye ve iş yeri gibi alanlarda da ortama şıklık katabiliyor. Göze hoş gelen polyester objeler birçok kullanım alanı içerisinde oda aksesuarı olarak kullanılıyor. Boyanabilir polyester objeleri istediğiniz renge boyayabilir ve yaşam alanlarınızda aksesuar olarak kullanma imkânı yakalayabileceksiniz. İster duvara asabileceğiniz isterseniz de masa üzeri gibi ortamlar için kullanabileceğiniz obje modelleri arasından tercih ederek stilinize uygun olanları da tercih edebilirsiniz.

Boyanabilir polyester objeler kolaylıkla bulunabilen birçok farklı boyda ve şekilde mevcuttur. Boyamayı yapabilmek için öncelikle polyester objenizi ve daha sonra boya, fırça gibi malzemeleri bulundurmanız gerekir. Polyester obje boyaması sürecinde ileri derecede bir tekniğe ihtiyaç duyulamaz. Bunun nedeni de polyester ürünlerinin hali hazırda desenli olabilmesidir. Boyanabilir objeler düz bir boyama tekniğiyle rahatlıkla boyanabilir, desen büyüklüğüne göre de çeşitli büyüklükte fırça ürünleri gerekiyor. Boyama işlemlerinde akrilik boyalar bir plaka üzerine dökülür ve fırça yardımıyla polyester obje üzerine uygulanabilir.

Boyama sırasında renk geçişleri gerekiyorsa kullanılan renklerin daha açık tonları uygulanabilmektedir. Normalde kullanılandan daha ince uçlu fırçalar kullanılarak genel malzeme üzerinde uygulanabilmektedir. Bunun dışında düz boyama tekniği ile birlikte boyanmakta olan objelerde detaylar için farklı renkler verildiğinde daha göz alıcı görüntü elde edilebilir. Kısaca tüm polyester objeler sanatınızı icra etmeniz ve hobi çeşitliliği açısından oldukça avantajlıdır.