Hızlı Gönderi
44%
349,58 TL 195,00 TL
Hızlı Gönderi
36%
160,31 TL 102,60 TL
Hızlı Gönderi
36%
160,31 TL 102,60 TL
Hızlı Gönderi
36%
43,86 TL 28,07 TL
36%
Ürün Tükendi

Spatüller

Boyama çalışmalarında kullanabileceğiniz tüm malzemelere sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz bu kategoride spatüller yer alıyor. Her türlü spatül çeşitlerine keyifle göz atarak ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atabilirsiniz. Farklı uç yapılarına sahip olan spatül çeşitlerini beşli set şeklinde de temin edebilirsiniz. Sitemizde hem ahşap hem de metal malzemeden hazırlanan ürün çeşitleri yer alıyor.

Spatül Çeşitleri

Kalite düzeyi yüksek malzemelerden imal edilmiş olduğu için seçtiğiniz spatüller uzun süre kullanım imkanı tanıyacaktır. Ayrıca çalışmanızın ardından kolayca temizleyebilir ve yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. El ile kolay kavranan bir yapıya sahip olan ürün modelleri kalitesi kadar kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Özellikle boya karıştırma işlemini hızlı bir şekilde yapabilmenize olanak tanıyan bu ürünleri farklı malzemeleri karıştırmak için de kullanabilirsiniz. İdeal uzunlukta imal edilen spatül çeşitleri malzemeler ile ellerinizin temas etmesini de önlüyor. En uygun fiyatlar eşliğinde göz atabileceğiniz bu kategoriden seçtiğiniz ürünleri hemen, tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

Spatula

Resim malzemeleri çalışılan yüzey ve kullanılan boya türüne göre oldukça değişkenlik gösteren ekipmanları bünyesinde barındırıyor. Akrilik boya malzemeleri, profesyonel resim malzemeleri birçok özel detay ve eşsiz deneyimler için sıkça tercih ediliyor. Akrilik boya, spatula, tuval, resim fırçası, palet, boya karıştırma gibi spesifik alanlarda kullanabileceğiniz birçok özel ürün sizleri bekliyor. Özellikle resim alanında tercih edilen spatula, renk geçişleri ve boya karıştırmak için ideal bir ürün. Farklı boy ve uçtaki modeller arasından size ve çalışmalarınıza en çok hitap eden ürünü kolayca bulabilirsiniz. Değişen gövde malzemesi ile kullanımda çeşitlilik sağlayan spatula modellerini hemen inceleyin.

Plastik ve ahşap gövdeli spatula ile bütçenize hitap eden resim malzemelerini bulmak çok kolay. Kaliteli markalar ve dayanıklı malzemeler için hemen modellerimizi incelemeye başlayın. Big point, Liquitex gibi kalitesi ile öne çıkan markaların ürünlerine kolayca ulaşın. Sanatsal çalışmalar, resim eğitimi, tuval çalışmaları için tercih edilen bu ürünlere hemen sahip olmak için acele edin.

Yüzey şekillendirmek, yaymak, karıştırmak ve resim çizmek için tercih edilen spatula ile çalışmalarınızı eşsiz kılın. Esnek yapısı ve kullanım kolaylığı sunan özel tasarımı sayesinde benzersiz resim çalışmaları çıkarmak artık çok kolay! Profesyonel resim çizimi ve akademik çalışmalarınızda kullanabileceğiniz modeller için hemen sipariş edin.

Spatula Fiyatları

Spatula fiyatları gövde malzemesi, ürün sayısı ve markaya göre değişmektedir. Metal gövdeli modeller, en çok tercih edilen seçeneklerden biri olup daha dayanıklı oluşu ile öne çıkmaktadır. Paslanmaz metal ve ahşap gövde ile birleşen eşsiz resim malzemeleri yaratıcılığınızı konuşturmanız için sipariş etmenizi bekliyor. Esnek ve kırılmaz oluşu ile uzun bir kullanım ömrü sunan bu ürün, siz yaratıcı sanatçıların en büyük yardımcısı olacak.

Aşınma ve korozyona dirençli metal spatula ile tasarruf etmek mümkün. Ergonomik tasarımı ile öne çıkan modeller çalışma alanınızda yer kaplamaz. İdora ve Rich gibi kalitesi ile göz dolduran markaların eşsiz ürünlerine sahip olmak için acele edin.

Spatula Çeşitleri

Spatula seti bünyesinde farklı uç ve modeldeki spatulalar ile sizleri bekliyor! Değişen modelleri ve birden fazla seçeneği bir arada sunması ile tasarruf etmenizi sağlayacak modellerdir. Metal ya da plastik seçenekleri ile kendinize hitap eden ürüne şimdi sahip olun. Profesyonel resim, resim çizmek, resim malzemeleri gibi özelleşmiş ihtiyaçlarınızı tek sipariş ile elde etmek artık mümkün! Uygun fiyatlı resim araç gereçleri, fırça, boya ve tuval gibi değişen modelleri hemen inceleyin. Farklı markalar ve her bütçeye hitap eden seçenekler ile sanatın tadını çıkarın. Hobi edinmek ya da sanatla buluşmak için kaliteli ve hesaplı ürünler mi arıyorsunuz?  Siz de hemen ürünlerimizi inceleyin, kalite ve uygun fiyatı bir araya getiren seçenekler arasından seçiminizi hemen yapın.