Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlarimg
35 % İndirim
Aynı Gün Kargo
59,51 TL 38,35 TL
img
20 % İndirim
Aynı Gün Kargo
91,25 TL 72,61 TL
img
Aynı Gün Kargo
95,00 TL
img
Aynı Gün Kargo
30,15 TL
img
Aynı Gün Kargo
125,37 TL
img
Aynı Gün Kargo
113,74 TL
img
2 % İndirim
Aynı Gün Kargo
188,85 TL 183,83 TL
img
1 % İndirim
Aynı Gün Kargo
101,57 TL 100,51 TL

Gesso

Pek çok çalışmada astar boya olarak farklı malzemeleri de kullanabilirsiniz. Bunlardan biri de gesso oluyor. Kategorimiz içerisinde yer alan ürün çeşitleri farklı markaların imzasını taşıyor. Astar boya olarak kolaylıkla kullanabileceğiniz gesso çeşitlerine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu ürünler çatlama yapmıyor olması ile ön plana çıkıyor. Bu nedenle tuval üzerinde de astar boya olarak kullanılabilir.

Gesso Ürünleri ve Fiyatları

Tuval üzerinde son derece uygun bir zemin oluşturan gesso ile tuvaliniz çalışmanıza hazır bir form kazanır. Bu sayede astar boya kullanmanıza gerek kalmaz. Bu arada kategorimiz içerisinde şeffaf bir yapıya sahip olan astar boya çeşitlerini de bulabilirsiniz. parlak beyaz ya da mat beyaz gesso çeşitleri ile birlikte transparan bir yapıya sahip olan ürünler de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Tuval çalışmaları için ihtiyacınız olan tüm ürünler gibi bu kategoride kullanımınıza sunduğumuz ürünler için de minimum fiyatlarla ödeme yapmanız yeterli olacak. Çünkü makul fiyat politikamızı bu kategori için de koruyoruz. Bu sayede beğendiğiniz ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olmanıza olanak tanıyoruz.