Hızlı Gönderi
52%
652,98 TL 313,43 TL
58%
Ürün Tükendi

Airbrush

Airbrush, mürekkep dolu kalemin, güçlü bir hava üfleyebilen ufak veya büyük motorlara bağlanması ile elde edilen küçük bir makinedir. Hava, kalem içerisine üflendiği zaman mürekkepler resim yüzeyine püskürtülür. Hava ile püskürtülen mürekkepler sayesinde resimleriniz daha doğal bir şekil almaya başlar. Grafik tasarım ile uğraşanlar tarafından da büyük bir ilgi gören airbrush ile farklı etkiler ortaya çıkartılabilir.

İki ayrı rengi yumuşatarak bir arada esnek bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan airbrush renk geçişlerini yapabilmenizi sağlarken aynı zamanda resminiz üzerindeki hataları ve yanlışlıkları da düzeltebilmenizi sağlar.

Airbrush kullanırken boya ve hava akışını aynı anda kontrol altına alabilirsiniz. Bu özellik boyama işlemini yaparken size eşsiz bir esneklik ve hareket özgürlüğü kazandırır. Airbrush tetiklerine bastığınız zaman hava kanalları devreye girer ve tetiği geriye doğru çektiğiniz zaman boya akışır başlatılır.

Amatör ve profesyonel olarak resim ile ilgilenen her seviyeden kişinin stiline hitap edebilecek şekilde tasarlanan airbrushlar, çalışmalarınızı yaparken daha rahat hareket edebilmenizi ve kendi stilinizi ortaya çıkartabilmenizi sağlar.