Hızlı Gönderi
37%
798,16 TL 500,83 TL
Hızlı Gönderi
20%
481,25 TL 385,00 TL
Hızlı Gönderi
26%
461,44 TL 339,25 TL

Turnet

Heykel çalışmalarınızı artık daha kolay ve daha keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü kategorimiz içerisinde sizlere farklı turnet çeşitlerini sunuyoruz. Üstelik seçenekleriniz arasında çift taraflı olarak dizayn edilmiş olan tunetler de ter alıyor. Farklı ölçülerde hazırlanan bu ürünlerle seramik ya da kil gibi malzemeleri kullanarak birbirinden güzel heykeller yapabilirsiniz.

Çelik malzemeden üretilen ve elektrostatik toz boya ile renklendirilen turnet çeşitleri çok uzun yıllar problem yaşamadan kullanabileceğiniz malzemeler arasında yer alıyor. Bu arada sizlere çömlekçi tornası çeşitlerini de sunmayı ihmal etmedik. Seyyar pedallı olarak hazırlanan ürün çeşitlerine de kategorimiz içerisinden ulaşabilirsiniz. Pratik kulanım özelliğine sahip olan bu ürünlerle hızlı ve kolay şekilde çömlekler hazırlayabilirsiniz.

Turnet Çeşitleri ve Fiyatları

Malzeme turneti çeşitlerine de mutlaka göz atmanızı öneririz. İhtiyacınız olan ürün çeşitlerini hemen sepetinize atabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve kolay sipariş vermenin keyfini siz de yaşayın. Elbette tüm ürün çeşitleri için en uygun fiyat avantajından da faydalanmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi siparişinizi bize ulaştırın!