Hızlı Gönderi
36%
1.867,31 TL 1.195,08 TL

Transfer Kağıdı

Transfer kağıdı muhasebe işleri, reçete yazımı ve işletme idaresinde sıkça kullanılır. Aynı zamanda resim çalışmaları, proje tasarımı ve resim çizmek gibi sanat alanlarında da tercih edilir. Çoklu satılan transfer kağıdı ile nüshalardan birini kendinize ayırarak işlerinizde kolaylık sağlayın. Resim çizerken ya da eskiz çalışmalarınızı hayata dökerken oldukça kolaylık sağlar.

Transfer Baskı Kağıdı

Transfer baskı kağıdı, çalışmalarınızda ve işletmenizde size kolaylık sağlayacak. Ofis malzemeleri, iş yeri kırtasiye malzemeleri, resim kopya etmek ve basit resim çizimi gibi farklı alanlarda kullanılan bu ürüne hemen sahip olun. Farklı modeller arasından ihtiyacınız olanı seçin ve hemen sipariş edin. Ofis, iş yeri, okul ve akademik çalışmalarda kurtarıcınız olacak bu ürünü uygun fiyat seçenekleri ile satın alın.

Transfer Kağıdı Fiyat

Transfer kağıdı fiyat seçenekleri farklı markalara göre değişmektedir. Toptan kırtasiye malzemeleri, toptan ofis malzemesi gibi büyük alışverişlerinizde tercih edebileceğiniz gibi tekli ürünler de sitemizden alabilirsiniz. Transfer baskı kağıdı ile çalışırken ihtiyacınız olacak tüm yardımcı ürünleri sepetinize eklemeyi unutmayın!

Kopya Kağıdı

Kopya kağıdı ofiste ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen ofis malzemelerinden biridir. Kopya kalemi ile beraber kullanılan ve muhasebe işlerinde de sıkça yer eden bir üründür. Ofis araç gereçleri, büro malzemeleri, çalışma araçları gibi farklı özelleşmiş alışverişlerinizde kurtarıcı olacak ürünler sizleri bekliyor. Transfer kağıdı sıklıkla kopyalama işlemlerinde kullanılır. Birden fazla nüsha eldesi ile çalışmalarınızda kolaylık sağlar.

Kopya Kağıdı Fiyatları

Kopya kağıdı fiyatları ürün markası ve sayısına göre değişir. Toptan ya da perakende ürün alımlarınızda aradığınız seçeneklere hemen ulaşın. Ofis malzemeleri alışverişlerinizde uygun fiyatlı seçenekler ile tasarruf edin. Transfer kağıdı ve kopya kalemi ile beraber tercih edilen bu ürünler sayesinde çalışmalarınıza hız katın. Şeffaf ve rengini aktaran özel kağıtları sayesinde birden fazla nüsha elde edebilirsiniz. Mavi,siyah,kırmızı ya da yeşil gibi farklı renkteki kalemler ile aktarma işlemlerinde spesifik notlar alın.

Şeffaf Kopya Kağıdı

Şeffaf kopya kağıdı, çek senet ya da kontrat gibi önemli yazışmalarda sıkça kullanılır. Birden fazla yazıyı tek kalemde elde etmek sayesinde güvenli bir alışveriş deneyimi sunar. Büro malzemeleri, ofis malzemeleri, iş yeri araç gereçleri, okul malzemeleri gibi kapsamlı alışverişlerinizde tercih edebileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda apartman aidatları, ödeme çekleri ve faturalarda da tercih edilmektedir. Apartman aidat çizelgesi olarak da tercih edebileceğiniz transfer kağıdı ile hesaplarınızı kontrol altına alın.

Kopya Kağıdı Kullanımı

Kopya kağıdı kullanımı, farklı alanlarda ve farklı şekillerde değişen bir deneyimdir. Çek, senet, fatura, kontrat, sözleşme, aidat ya da ödeme çizelgesi gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Buna ek olarak çizim, proje tasarımı, mimari çizimler gibi farklı alanlarda da transfer kağıdı tercih edilmektedir.

Transfer kağıdı ile beraber tercih edilen ürünlerden biri de kopya kalemleridir. 12’li kutular halinde satılan farklı renkteki özel kalemler ile notlarınızı alırken daha kapsamlı çalışmalar sağlayın. Mavi, yeşil ve kırmızı gibi farklı renk seçenekleri ile yazılarınıza dikkat çekin. Ağaç cidarlı ve yuvarlak gövdeli tasarımı ile daha rahat bir kullanım sunar. Güçlendirilmiş ucu sayesinde kırılmalara karşı dirençli kopya kalemi sizleri bekliyor. Çocukların kullanımına da uygun bir kalemdir. Sağlığa zararlı madde içermez. Kırılma aşınma ya da soyulma gibi sorunlara sebep olmaz. Siz de okuldan ofise, bürodan akademik çalışmalara dek tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla satın alın. Hesaplı ve kaliteli ürünler için hemen sipariş edin.