Hızlı Gönderi
48%
1.317,90 TL 685,40 TL
Hızlı Gönderi
45%
210,51 TL 115,00 TL
Hızlı Gönderi
36%
142,37 TL 91,12 TL
Hızlı Gönderi
36%
232,44 TL 148,76 TL
Hızlı Gönderi
35%
28,51 TL 18,40 TL

Dolma Kalem Mürekkebi

En özel çalışmaları ve çizimleri yapmak için de kullanılan dolma kalemler artık yazı yazma aracı olmaktan çok daha fazlasını sunuyor. Dolma kalemlerle çeşitli çalışmalar yapmanız için kullanabileceğiniz dolma kalem mürekkebi çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Elbette tüm ürünlerde olduğu gibi en geniş ürün çeşidi yelpazesini sizlere sunuyoruz.

Dolma Kalem Mürekkeb Çeşitleri ve Fiyatları

Farklı markaların mürekkep çeşitlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Topaklanma yapmayan bir yapıya sahip olan dolma kalem mürekkebi çeşitleri geniş bir renk skalasına sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz şişe içerisinde satışa sunulan ürünler de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Kapağı sıkıca kavranan şişeler, içerisindeki mürekkebin kurumasını önlüyor.

Tahta kalemi kartuşu çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Kolaylıkla kalem içerisine takarak hemen kullanabileceğiniz kartuşlar pratik olmasıyla da dikkat çekiyor. Ürün çeşitlerimiz arasında kalem temizleyici de mevcut. Hemen ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından istifade ederek farklı renklerde mürekkep çeşitlerini kolayca satın alabilirsiniz. tüm ürünler kaliteli markaların üretimidir.