Hızlı Gönderi
61%
1.305,97 TL 515,78 TL
Hızlı Gönderi
73%
831,03 TL 224,71 TL
Hızlı Gönderi
58%
647,36 TL 269,30 TL

Ebru Kâğıdı

Ebru sanatını icra ederken muhteşem güzellikleri elde edebilmek için belli bazı malzemelere ihtiyaç duyarsınız. Güzellikleri şekillendirdikten sonra bu yarattığınız görselli aksettirebileceğini ebru kâğıdı ile ölümsüz eserleri oluşturmanın mutluluğunu yaşamanız mümkün. Ebru kâğıdı kategorimiz içinde yer alan onlarca ürün içeriğinden seçimlerinizi yaparak anında bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Böylelikle çalışmalarınızı ölümsüz eserlere dönüştürerek kendiniz için ya da sevdikleriniz için değerli hediyeler haline getirme şansınız da olur.

Ebru kâğıdı kategorimizde bulunan listeden seçimlerinizi yaparken görsellere tıklayarak detaylı bilgi edinmeniz mümkün. Sizin için en uygun olan ürün ya da ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürünlerin alım aşamasında ise ödemenizi kredi kartını ile ya da havale yöntemi ile tamamlayarak adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ebru Kâğıdı Çeşitleri ve Fiyatları

Adresimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz ürün alımlarınızda toplamda 250 TL ve üstü olan tutarlar için kampanyamızdan da yararlanma şansınız bulunuyor. Sepette anında yüzde 20 indirim elde ederek uygun fiyat ile ürünlerinizi satın alabilişiniz. Kampanyalar hakkında bilgi için E bültene kayıt olabilirsiniz.