Resim Malzemeleri

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Spatüller

Proje Çantaları ve Tüpleri

Duralit

Çini Mürekkepleri

Fırça Temizlik Kapları

Matbaa Mürekkebi

Setler

Paletler

Bob Ross

Doldurulabilir Boya Kalemleri

Diğer


img
50 % İndirim
Aynı Gün Kargo
119,00 TL 59,00 TL
img
67 % İndirim
Aynı Gün Kargo
69,00 TL 22,50 TL
img
68 % İndirim
Aynı Gün Kargo
58,00 TL 18,00 TL
img
12 % İndirim
Aynı Gün Kargo
399,00 TL 349,00 TL
img
21 % İndirim
Aynı Gün Kargo
9,50 TL 7,50 TL
img
3 % İndirim
Aynı Gün Kargo
14,03 TL 13,50 TL

img

Sanatsal Malzeme

Resim ve sanat denildiği zaman akla ilk gelen sanatsal malzeme çeşitleri arasında boya, fırça, palet ve tuval gibi ürünler yer almaktadır. Resim yapmaya bir heves duyuyorsanız ya da resim yapmaya karşı bir yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız, gerekli olan ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bu kategorimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Boya çeşitleri arasında çocuklar için üretilen boyalar ve aynı zamanda yetişkinler için üretilen boyalar da bulunmaktadır.

Yağlı boya resimleri yapmak istiyorsanız yağ bazlı boya çeşidi olan yağlı boyalara göz atabilirsiniz. Yağlı boya ile yapılan resimler sergilerde ve ev dekorasyonunda da kullanılmaktadır. Evinizin dekorasyonunda ufak bir değişiklik yapmak istiyorsanız cam boyama ve ahşap boyama gibi tekniklerden de yararlanabilirsiniz. Kavanoz boyama ve şişe boyama tekniklerini uygulayabilmek için cam boyasından, ahşap boyama tekniğini uygulayabilmek için ise akrilik boya çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Çocukların da okullarda en fazla kullandığı sanatsal malzeme çeşitleri genellikle kuru boya, sulu boya ve pastel boya olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu boya çeşitlerinin tamamı yetişkinler tarafından da kullanılmaktadır. Çocuğunuzun resme olan yeteneklerini geliştirmek ve resim dersindeki başarısını artırabilmek için sulu boya, kuru boya ve pastel boya seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Seyahat ya da misafirliğe gittiğiniz zaman çocuğunuzun kendisini geliştirmesine yardımcı olabilecek boyama kitaplarını ona verebilirsiniz. Parmak boyalar ile boyanabilecek olan bu kitaplar çocuğunuzun daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

Proje çantaları ve tüpleri, fırça temizlik araçları, heykel model çamurları, kalem setleri ve paletler gibi sanatsal malzeme çeşitleri ile amatör ya da profesyonel olarak sanatsal çalışmalarınızı sizler de tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Eğitim hayatında da ihtiyaç duyulan sanatsal malzemeleri seçerken, kullanacağınız boya türlerini göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Özellikle fırça seçimlerinde kullanacağınız boya türlerini göz önünde bulundurmalısınız.