Hızlı Gönderi
55%
448,50 TL 203,55 TL
Hızlı Gönderi
47%
1.345,50 TL 713,00 TL
Hızlı Gönderi
47%
1.345,50 TL 713,00 TL

Dolma Kalemler

Dolma kalemler, mürekkepli olarak tasarlanan kalemlerin ilkleri arasındadır. Eski çağlarda kalem icat edilmeden önce kuş tüyleri, kalem niyetine mürekkeplere batırılarak yazılar yazılırdı. Günümüzde ise, divitlerin icat edilmesi ile birlikte artık divitler ve dolma kalemler ön plana çıkmış durumdadır. Divitlerin sürekli mürekkeplere batırılarak çıkartılması gerektiği için dolma kalemlere gösterilen ilgi her geçen gün daha da artmaktadır.

Dolma Kalem Çeşitleri ve Fiyatları

Ev, okul ve iş yerlerinde kullanabileceğiniz dolma kalemler nostaljik bir havaya da sahiptir. Modern mürekkepli kalemler olarak da adlandırılan bu kalemler, düz bir yüzey üzerinde kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak da seçebileceğiniz dolma kalemler uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Farklı uç kısımlarına sahip olan dolma kalemler özellikle italik yazı yazmak isteyen tarafından tercih edilir. Uç kısımları sivri olan dolma kalemler yazma hissinin daha iyi algılanabilmesini de sağlamaktadır. Yazı yazmayı bir keyif haline getiren özgün tasarımlı dolma kalemler sizlere bu kategorimizde en uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.