Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlarimg
Aynı Gün Kargo
18,89 TL
img
Aynı Gün Kargo
8,73 TL
img
Aynı Gün Kargo
9,92 TL
img
Aynı Gün Kargo
35,71 TL
img
16 % İndirim
Aynı Gün Kargo
141,24 TL 117,70 TL
img
Aynı Gün Kargo
12,70 TL
img
36 % İndirim
Aynı Gün Kargo
15,71 TL 9,92 TL
img
Aynı Gün Kargo
104,48 TL

Yontma Gereçleri

Ahşap, seramik ya da kil gibi malzemelere şekil verirken zorlanmanıza gerek yok. Hemen yontma gereçleri kategorimiz içerisinde yer alan malzemelerden temin ederek siz de birbirinden güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Sizlere bu kategoride sunduğumuz ürünlerin tamamı pratik kullanım özelliği ile ön plana çıkıyor. Ayrıca her türlü malzemeye şekil vermenizi kolaylaştırıyor.

Elle kolay kavranan bir yapıya sahip olan bu ürünleri dilerseniz set şeklinde de temin edebilirsiniz. Üçlü, dörtlü ya da altılı olarak set formunda satışa sunulan yontma gereçleri farklı uç yapılarına sahiptir. Bu sayede dilediğiniz şekli vermenize en uygun olan parçayı kullanabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında metal sistre çeşitleri de yer alıyor.

Yontma Gereçleri Ürünleri ve Fiyatları

Farklı sayıda parçalardan oluşan ve ahşap oymak için özel olarak üretilen set çeşitlerine de mutlaka göz atmalısınız. Aynı zamanda plastik malzemeden üretilen şekillendirme malzemelerinden de temin etmenizi öneririz. Tüm ürün çeşitlerinde en uygun fiyatlar ve cazip ödeme kolaylıkları sizi bekliyor. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, tek bir siparişle tümüne sahip olabilirsiniz.