Miksiyonlar

Sulu kıvama sahip olan miksiyonlar, uygulamak istediğiniz yüzeye sünger ya da fırça yardımı ile sürebileceğiniz ürünlerdir. İnce tabakalar halinde sürmeniz gereken miksiyonlar farklı bekleme sürelerine sahiptir. Metal varak uygulamaları için de kullanılan miksiyonlar arasında su ve süt bazlı olan miksiyonlar yer almaktadır.

İç mekanlardaki ahşap ya da alçı üzerinde çalışmalar gerçekleştirebilmek istiyorsanız, farklı özelliklere sahip olan ihtiyaçlarınıza uygun miksiyonları seçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz miksiyonları az miktarda sürmeniz de yeterlidir. Güçlü etkiye sahip olan miksiyonları altın yaprakları yüzeye sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Miksiyonları kullandığınız zaman hava şartlarını da göz önünde bulundurarak beklemelisiniz. Soğuk havalarda çabuk kuruyan miksiyonlar sıcak havalarda daha geç kuruyabilecek özelliklere sahiptir.

Miksiyon Ürünleri ve Çeşitleri

Çalışmalarınızın yardım kalmamasını istiyorsanız ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen miksiyonlara göz atabilirsiniz.

Sitemizde yer alan miksiyonların fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine ve markasına göre değişebilmektedir. En uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz ürünleri sipariş vererek sizler de adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.