Ezilmiş Yaprak Altın Varaklar

Birçok dekorasyon ya da restorasyon çalışmalarında Osmanlı’dan günümüze kadar uzanan geleneksel çalışmalar yer alıyor. Dekorasyon ve restorasyon çalışmalarınızda size eşlik edecek olan ve mükemmel çalışmaya imzanızı atmanıza destek olacak olan ezilmiş yaprak altın varaklar 24 ayar altın içeriğine de sahiptir. Yapılacak olan çalışmanızda ihtiyacınız olan renk ve tona uygun olan ürünleri ezilmiş yaprak altın varaklar kategorimiz içinde yer alan listeden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Ezilmiş yaprak altın varak ihtiyacınızda sizin için en uygun olan ürün içeriğini sepetinize ekleyerek anında ürüne sahip olabilir ve çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Ezilmiş, Yaprak Altın Varak Çeşitleri

Ezilmiş yaprak altın varaklar kategorimizden yapacağınız ürün alımlarınızda ödemelerinizi kredi kartına tek çekim veya taksit imkânı ile tamamlama şansınız bulunuyor. Adresimizden gerçekleştireceğiniz ürün alımlarınızda 250 TL ve üstü olan tüm alışverişinizde ise anında sepette yüzde 20 indirim fırsatından faydalanarak daha uygun bir ürün alım şansını elde edebilirsiniz. Ürün alımlarınızda ayrıca havale ile ödeme yöntemini de kullanmanız mümkün.