Hızlı Gönderi
58%
36,11 TL 15,02 TL
Hızlı Gönderi
36%
180,54 TL 115,55 TL

Embossing Ürünleri

İhtiyaç duyulan ürünleri el emeğiniz ile kolaylıkla yapmanın yanı sıra daha uygun fiyat ile kendi zevkinize uygun ürünleri hobi çalışmaları ile elde edebilirsiniz. Sitemizde yer alan embossing ürünleri ürünleri sayesinde hobilerinizde farklı bir çalışma yaratmanız mümkün. Kabartma anlamına gelen embossing işlemi ile ürünlerinizde dilediğiniz şekilleri ya da yazıları hoş bir doku tekniği ile tamamlamanız mümkün.

Embossing Ürünleri ve Fiyatları

Embossing ürünleri ürün çeşitleri içinde yer alan kabartma tozlarının yanı sıra kabarma kalemi, çekici, sıcak hava aleti, folyo kabarma setlerini de sayfamızdan temin edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kabarma toz ve kalemlerini satın alarak hobinizi zevkinize göre tamamlamanız mümkün.

Kabartma tekniği ile yapılacak olan ürünleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri uygun fiyat garantisi ile sahip olmanın yanında uygun ödeme seçenekleri ile de siparişinizi verebilirsiniz. Kredi kartına tek çekim veya taksit avantajı ile yapacağınız ürün alımlarınızda ayrıca havale ile de ödeme yapabilirsiniz. Toplamda 250 TL ve üstü olan tüm sepet toplamınızda ise anında yüzde 20 oranında indirim kazanmanız mümkün.