Gomalak

Yapılacak olan dekorasyon ve restorasyon işlemlerinde bazı malzemelerin kullanımı oldukça ideal sonuçların elde edilmesini sağlar. Gomalak özellikle eskimiş antika ürünlerde ve müzik aletlerinde kullanılan doğal bir ciladır. Gomalak cilaları ile korunma sağlanırken aynı zaman doğal bir ürün olduğu için herhangi bir kanserojen etkinin yaşanmasına da engel olunur. Kategorimiz içinde yer alan cilalar arasında sizin çalışmanız için en uygun özelliğe sahip olan cila seçimini yaparak ürün cilalama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gomalak Çeşitleri ve Fiyatları

Gomalak cila kategorimizde bulunan farklı renk özelliğine sahip olan ürünler içinden seçiminizi yaparak anında sepette eklemeniz ürün alım aşaması için yeterlidir. Ürünlerinizin toplam değeri sepette 250 TL ve üzeri olması durumunda ise kampanyamızdan yararlanarak yüzde yirmi indirim imkanını da kazanabilirsiniz. Kampanyalar, indirimler ve yeni eklenen ürünler hakkında anında bilgi edinebilmek için ise ücretsiz E bülten aboneliğine kaydınızı bırakabilirsiniz.

Sepette bulunan ürünlerin satın alınma aşamasında ödemenizi kredi kartınız ile tek çekim ya da taksit imkânı ile tamamlayabilir veya havale yöntemini kullanabilirsiniz.