Hızlı Gönderi
17%
708,00 TL 590,00 TL

Rulo Eskiz

Eskiz çizim, geçici çizimleri hazırlamak, geçici konuları yakalamak ve mükemmelleştirme tekniği için kullanılan özel bir çizim türüdür. Eskiz kâğıdı, çizim için özel olarak tasarlanmış kâğıttır. Eskiz kâğıdının dokusu, ağırlığın yanı sıra, rulo eskiz gibi kâğıdın çok amaçlı mı, yoksa belirli bir meslek medya grubuna veya belirli bir sanatsal ortama uyacak şekilde tasarlanıp tasarlanmadığını belirler. Bazı kâğıtlar çoklu kullanıma uygundur ve maker eskiz defterleri gibi bazı çeşitler belirli bir ortam için uzmanlaşmıştır.

Rulo Eskiz Çeşitleri ve Fiyatları

Rulo eskiz kâğıdı, genellikle odun hamuru esaslı, ince ve ucuzdur, kolay boyut özelleştirmesi için uygun bir rulo üzerinde gelir. Kategorimizde inceleyebileceğiniz gibi rulo eskiz kâğıdı, birçok uzunluk, ağırlık ve genişlikte üretilir. Kolay, basit çalışmalar veya pratik yapmak için kullanışlıdır. Düz bir yüzey, çizgi çizme, teknik resim ve sanat için tasarlanmıştır. Kalem, pastel, maker, crayon, odun kömürü, kalem, mürekkep dahil olmak üzere tüm kuru ortamlar için orta kalınlıkta bir yüzey kullanılabilir.

Stilinize ve bütçenize uygun doğru eskiz veya taslak kâğıdını seçerek hemen sepetinize ekleyebilir, aynı gün kargo avantajı ile satın alabilirsiniz.