Hızlı Gönderi
36%
345,00 TL 220,80 TL
Hızlı Gönderi
36%
33,26 TL 21,28 TL

Ebru Malzemeleri

Ebru çalışmaları oldukça özel ve değerli ürünlere imzanızı atmanızı sağlayan teknikleri barındırır. Ebru çalışmalarınızda yardımcı malzemeler sayesinde daha farklı ürünler elde etmeniz mümkün. Ebru malzemeleri malzemeler ile yapılan çalışmalarda farklı tekniklere de yer açma şansınız olur.

Ebru malzemeleri diğer kategorimizde yer alan ürünler ile muhteşem güzellikleri yaratma imkanına sahip olursunuz. Damlalık, fırçalar, zamk, biz takımı, sıyırma mili, sığır ödü ve daha birçok malzemeleri bulacağınız kategorimizde ihtiyacınız olan ürünleri anında sepetinize ekleyerek satın alabilir ve yeni çalışmalarınıza imzanızı atabilirsiniz.

Ebru Malzeme Çeşitleri ve Fiyatları

Ebru malzemeleri kategorisi içinde yer alan malzemelerden ihtiyaç duyduğunuz ürün ya da ürünleri hemen sepetinize ekleyerek satın alam işleminizi başlatabilirsiniz. Satın alma işleminizi tamamlamak için ödemenizi kredi kartınız ile ya da havale yöntemi ile gerçekleştirmeniz mümkün. Kredi kartı ödemelerinizde tek çekimin yanı sıra taksit avantajından da yararlanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Adresimizden yapacağınız alışveriş toplamınızda 250 TL ve üstü alımınızda anında yüzde 20 indirim kampanyamızdan da yararlanmanız mümkün.