Tuval Bezleri

Tarihsel olarak kenevirden yapılmış olmasına rağmen, genellikle modern tuval pamuklu veya keten kumaştan yapılır. Denim gibi diğer ağır pamuklu kumaşlardan, dimi dokumadan ziyade kanvas tuval bezleri düz örgü olarak farklıdır. Ağır, dayanıklı düz örgü pamuklu kumaş, bir kez çadırlarda, tekne yelkenlerinde ve diğer faydalı ürünlerinde kullanıldığında, bu kumaş İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra spor malzemeleri, spor ayakkabıları ve çantalar için popüler hale geldi.

Tuval Bezi Çeşitleri ve Fiyatları

Standart boyutlarda hazır çerçeveli tuval satın alabileceğiniz gibi tuval bezleri ve tuval malzemeleri ile kendi tuvalinizi yapmanız mümkündür. Bu, tuvalleri tam olarak istediğiniz şekil ve boyuta getirme avantajına sahipsiniz anlamına gelir. Gerilmemiş tuval üzerinde çalışmak veya hazır bir tuval olarak bulamayacağınız boyutlarda çalışmak istiyorsanız, bir tuval rulosu idealdir.

Kategorimizde yer alan astarlanmış tuval bezleri, hem yağlı boya hem de akrilik boyama çalışmaları için uygundur. Dilediğiniz uzunluk ve genişlik için mevcut seçeneklere göz atabilirsiniz. Ayrıca tuval germe pensesi ve tuval çakma makinesi gibi yardımcı aletler işinizi kolaylıkla tamamlamanıza yardımcı olacaktır.