Hızlı Gönderi
17%
22,64 TL 18,87 TL
Hızlı Gönderi
48%
110,80 TL 57,62 TL
Hızlı Gönderi
20%
337,81 TL 270,25 TL
17%
Ürün Tükendi
17%
Ürün Tükendi

Simli Kalemler

Ev, iş yeri ve okullarda kullanıma uygun olan simli kalemler, günümüzde en fazla tercih edilen kalem modelleri arasında yer alıyor. Simli kalemler kullanarak resimlerinizi de daha renkli ve canlı bir hale de getirebilirsiniz. Sadece yazı yazmak için değil resimlerinizi hareketlendirmek ve tasarımlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilmek için de kullanabileceğiniz simli kalemler ile yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

Birbirinden özgün tasarımlar yapabilmenize imkan tanıyan simli kalemler farklı uç kalınlıklarına sahip olarak tasarlanıyor. Farklı renklerden tasarlanan simli kalemler parlak ve canlı renkler elde etmek isteyen kişiler için ideal kalemler arasında yer alıyor.

Simli Kalem Çeşitleri ve Modelleri

Esnek uç kısımlarına sahip olan simli kalemler, uygulandıkları yüzeye canlı ve ışıl ışıl bir görüntü veriyor. Parlak ve canlı renkler sayesinde resimlerinizin ya da hazırladığınız özel tasarımlarınızın daha estetik durmasını sizler de sağlayabilirsiniz.

En uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz simli kalemlere göz atarak ihtiyacınız olan simli kalemlerin adresinize kadar hızlı bir şekilde teslim edilmesini sizler de sağlayabilirsiniz.