FİLTRELE


20%
Hızlı Gönderi
Videolu Ürün
306,25 TL 245,00 TL
20%
Hızlı Gönderi
306,25 TL 245,00 TL
33%
Hızlı Gönderi
42,48 TL 28,32 TL
33%
Hızlı Gönderi
42,48 TL 28,32 TL
20%
Hızlı Gönderi
18,13 TL 14,50 TL
20%
Hızlı Gönderi
18,13 TL 14,50 TL
20%
Hızlı Gönderi
18,13 TL 14,50 TL
20%
Hızlı Gönderi
18,13 TL 14,50 TL

Epoksi

Epoksi

Epoksi yapıştırıcı bir reçinedir. Suya, asitli sıvılara, alkali tip karışımlara çok dirençli olup zaman içerisinde de bunu korumaktadır. Çatlaklarda ve tadilat aşamasında sıklıkla tercih edilen bir olmasını çatlağın iki yüzünü sürekli olarak birbirine bağlayıp gerilimi önlemesine borçludur. Hem sanatsal çalışmalarda hem de tadilat aşamasında tercih edilmesi ile piyasada sıkça kullanılmaktadır. Epoksi kaplama özellikle dayanıklılık sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen ve aranan ürünlerden olmaktadır.

Epoksi Masa

Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinde epoksi masa kaplama videoları oldukça sık paylaşılmakta ve beğenilmekte. Epoksi yer kaplama olarak da kullanılabilen bir ürün olmasına karşın modern duruşu ve şıklığı sebebiyle epoksi masa olarak daha çok tercih edilmektedir. Siz de evinizde, iş yerinizde ya da işletmenizde daha şık ve dayanıklı bir masa istiyorsanız sitemizde sizler için uygun ürünler yer almaktadır. Masa modelleri arasında doğal ağaç döküm sehpa ideal bir seçenek olacaktır. 37 cm çap ve 47 cm yükseklik ile döküme hazır halde yollanan bu masa mekanın enerjisini yükseltecektir. Dilerseniz renklendirme de yapabileceğiniz bu ürün ile kendi zevkinizi de pekiştirebilirsiniz.
Boyama ve renklendirme içinde sitemizde bulunan epoksi renklendirme pigmenti başlıklı ürünlere göz atabilirsiniz. Burada metalik, mat, simli ya da parlak renkler ile masanızda ya da yer kaplamanızda farkınızı konuşturabilirsiniz. Copper, light gren, metalic blue gibi renkler ile dekorasyonda büyük bir değişim yaratmış olursunuz. Sitemizde yer alan renklendirme ve güçlendirme amaçlı modellerimiz yüksek kaliteli olup reçine ile özleşirler. Bu sayede renklendirme aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Aynı zamanda dilediğinizce detaylandırarak imzanızı atabilirsiniz.

Epoksi Döküm Kalıp Seti

Sadece dekorasyonda değil kişisel takılarınızda da sizinle beraber. Dayanıklı ve kullanışlı bir materyal olması sebebiyle takı sektöründe de sıklıkla yer almaktadır. Sitemizde bulunan takı seti ile kendi takılarınızı yapabilirsiniz. Hatta bununla yol alarak kendi küçük takı mağazanızı dahi kurabilirsiniz. Şablonlar, silikon kaplar, özel döküm başlıkları ve takı süsleri ile kendinizi ifade edebileceğiniz şık ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kimyası sebebiyle dayanıklı ve güçlü bir maddedir. İçine koyacağınız ekstra süs eşyaları ile kolayca uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz.
Döküm kalıbı setleri ile sadece takı da değil evinizde ya da aracınızda dahi kullanabileceğiniz süs eşyaları yapabilirsiniz. Renklendirme ve detaylandırma kısmı size hitap edecek olan bu ürünler el emeği göz nuru denilen tabirin günümüz modasına uyarlanmış hali adeta. Sizler de el becerinizi geliştirmek, ev dekorasyonunuzda yeniliğe gitmek, eski eşyalarınızı günümüz moda anlayışına uydurmak ve tabi ki yenilenmek istiyorsanız aradığınız ürünler burada. Kaliteli, dayanıklı ve çok yönlü bu ham madde sayesinde harikalar yaratabilirsiniz. Hobi ve hobiye dair tüm araç gereçler  için en doğru yerdesiniz.

Epoksi Fiyatları

Epoksi çok geniş kullanım alanına sahip bir reçinedir. Ahşap yapıştırmaktan, dekoratif eşyalar yapmaya, endüstriden fabrikalara, hatta takı tasarımına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Ancak genellikle endüstri alanında kullanılmaktadır. Günümüzde çiçekli epoksi kolyeleri, çocuğunuz ya da sevdiğiniz kişinin saç teliyle kolyeler yapmak oldukça yaygın. Bunu ev ortamında kendinizde yapabilirsiniz. Kolyelerin kuruması yazın bir gün, kışın iki günü alabilir. Epoksi genel olarak iki ayrı şişede satılmaktadır. Bir şişesinde reçine, bir şişesinde sertleştirici olarak satışa sunulmaktadır. Hamilelerin kullanması tavsiye edilmez. Çünkü epoksi kimyasal bir maddedir. Epoksi kullanılacak alan temiz ve kuru olmalıdır. Plastiğe yapışmaz. Bu öncelikle dikkate alınmalıdır. Epoksi endüstriden fabrikalara, evlere kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Epoksi sayesinde yapıştırma işlemlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Epoksi fiyatları genellikle değişkenlik gösterir. Ancak sitemizdeki epoksi fiyatları ucuz ve uygun olarak satışa sunulur. Kalite olarak da uygunluk göstermektedir. Bu nedenle sitemizden alacağınız epoksiler sayesinde işlemlerinizi rahat, uygun maliyetli ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Epoksi Fiyatları En Ucuz

En ucuz epoksi fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Epoksi malzemeleri genel olarak endüstri alanında kullanılsa da evlerde de sıklıkla tercih edilen bir üründür. Kuruduktan sonra kuvvetli bir yapıştırıcı özelliği kazanır. Kaliteli ve sararma yapmayan epoksi ürünlerini tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz. Plastik ve silikon yüzeyler hariç olmak üzere her türlü yüzeyde kullanılabilir. Epoksi zemin veya yüzey kaplamada, fotoğraf ve resim kaplamada, elektrik devrelerinin izolasyonunda, ahşap malzemelerde ve benzeri diğer bütün işlemlerde kullanılabilmektedir.  Öte yandan epoksi renklendirmek için de epoksi renklendiriciler kullanılmaktadır. Bu ürünleri kullanarak epoksilerinizi renklendirebilir, değişik görüntüler elde edebilirsiniz.

Kullanımı ise şu şekildedir. A ile B karışımı 100’e 50 gram olacak şekilde homojen bir karışım elde edilene kadar karıştırılır. Tamamen şeffaf bir görüntüye kavuşana kadar karıştırılmalıdır. Karışım başka bir kaba dökülmeden önce ters yüz yaparak yeniden karıştırılır ve %100 karışım elde edilir. Ortam sıcaklığı ortalama 20 C civarında olmalıdır. Tam kuruma 24 saat sonra gerçekleşecektir.

Epoksi Fiyatları

Ürün tercih edilirken ilk olarak fiyatına ve daha sonra kalitesine bakılmaktadır. Sitemizdeki ucuz epoksi fiyatları sayesinde sizde uygun maliyete kendi işlemlerinizi rahat ve kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Epoksi fiyatlarının ucuz olması size ekstra bir maliyet katmayacaktır. Bu nedenle hem uygun fiyatı hem de yüksek kaliteyi sitemizden satın alabileceksiniz. Sitemizden alacağınız ürünlerin tamamı kalite standartlarına uygundur. Öte yandan bu ürünleri kullanırken gerekli sağlık koşullarına dikkat etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Özelliklerini belirttiğimiz ürünlere sitemizin Epoksi Fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz. Sitemiz sizlere hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş imkânı sunmaktadır. Siz de bu ve diğer imkânlardan faydalanmak istiyorsanız hemen üye olun, giriş yapın ve dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek sipariş verin.