Hızlı Gönderi
58%
52,63 TL 21,89 TL
Hızlı Gönderi
58%
52,63 TL 21,89 TL
Hızlı Gönderi
36%
43,13 TL 27,60 TL
Hızlı Gönderi
36%
43,13 TL 27,60 TL
Hızlı Gönderi
36%
43,13 TL 27,60 TL
Hızlı Gönderi
36%
10,23 TL 6,55 TL
Hızlı Gönderi
49%
142,54 TL 72,68 TL
Hızlı Gönderi
36%
114,03 TL 72,68 TL

Rotring

Kurşun kalem ve uçlu kalemler eğitim hayatının her aşamasında öğrencilerin vazgeçilmez kırtasiye malzemelerinden biri olmuştur. Profesyonel çizim, kaligrafi, izografi, karakalem kalemi, dolma kalem gibi farklı amaçlara hizmet eden kalemler her daim tercih ediliyor. Rotring de kalitesi ve dayanıklılığı ile zamansız bir marka olarak bizlerle. Versatil kalem, rapido, mekanik kurşun kalem, çini kalemleri gibi kalem ihtiyaçlarınızı da karşılayan Rotring ile kalite farkı ve eşsiz deneyimin tadını çıkarın. Üstelik set ürünler, rapido mürekkep, çizim aparatı ve uç gibi zenginleştirilmiş ürün skalası ile ihtiyaçlarınızı temin etmek artık çok kolay. Dayanıklı ve uzun ömürlü uçlu kalem denildiğinde akla gelen Rotring ürünler, uygun fiyat ve değişen renk seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Rotring Kalem

Rotring kalem modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Versatil kalem, mekanik kurşun kalem, tikky model uçlu kalem seçenekleri sizleri bekliyor. Siyah, açık mavi, gümüş, bordo ve krom gibi farklı renk seçenekleri ile size hitap eden uçlu kalemi bulmak artık çok kolay. 0.7mm uçlu kalem, 0.5mm kalem gibi değişen kalınlıktaki uç seçimleri ile tercihinizi yapın.

Rotring Kalem Fiyatları

Rotring kalemler değişen modelleri ve kolay tutuş sağlayan tasarımları ile öne çıkıyor. Rotring kalem fiyatları ürün ucu, gövde malzemesi ve kullanım amacına göre değişiyor. Kaliteli uçlu kalem arayışında olan herkesin vazgeçilmezi olacak! Uygun fiyatlı kalem seti, versatil kalem ve dolma kalem gibi seçimleriniz için hemen alışverişe başlayın.

Rotring Kalem Seti

Rotring kalem seti birbirinden farklı ürünleri bir araya getirerek tüm ihtiyaçlarınızı tek siparişte size sunuyor. Pergel, rapido kalem, tikky kalem, versatil, izografi kalemi, silgi, rapido mürekkebi gibi farklı modellere bir arada sahip olabilirsiniz. Siz de hemen sipariş edin, profesyonel resim çalışmalarınıza hız katın!

Karakalem çizim, profesyonel çizim, eskiz ve resim çizmek gibi özel alanlarda gelişmek adına harika bir üründür. Karakalem resim çizmek, karakalem kalem seti, rapidografi gibi özelleşmiş alanlarda çalışmalarınıza harika dokunuşlar yapın. Profesyonel resim kalemi, izografi seti, rapidografi kalemi gibi özel seçimlerinizi Rotring kalitesi ile taçlandırın. Hemen sipariş edin ve harikalar yaratmaya başlayın.

Rotring Uçlu Kalem

Rotring uçlu kalem, her yaştan öğrencinin vazgeçilmezi kalemlerden biridir. Kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı olan Tikky uçlu kalem serisi en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Silgi, uçlu kalem ve özel kutusu ile de tercih edebileceğiniz set ürünler için hemen sayfamızı incelemeye başlayın.

Karakalem çizim kalemi, kaligrafi kalemi gibi profesyonel çizim kalemleri olarak da tercih edilen ürünlerimiz sizleri bekliyor. Set ürünler ve profesyonel resim kalemleri olarak da tercih edebileceğiniz modeller için acele edin.  Siz de hemen sipariş edin, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere uygun fiyat seçenekleri ile sahip olun.